Ціни на дизельне паливо в 2017 році. Зріст

Ціни на дизельне паливо в 2017 році. Зріст

Ціни на дизельне паливо в 2017 роціКожен, напевно, розуміє, що економічна нестабільність в Україні негативно позначається і на нафтовій галузі, а якщо бути точніше, то з паливом. Тому дуже обговорюваними є ціни на дизельне паливо в 2017 році. Перш ніж приступати до вивчення думки якихось фахівців, варто уважно подивитися на наявну ситуацію в країні. Багато хто вважає, що зростання вартості нафти спричинить і збільшення вартості на паливо. Якщо міркувати логічно, то так воно і буде, але можна подивитися на це і з іншого боку. Якщо ціна на нафту падає, а долар росте, то і ціна на паливо теж буде рости.
Цитата

Виходить, що хоч би якою була ситуація з нафтою, вартість палива ніколи ні буде зменшуватися.

Прогноз вартості дизельного палива.

А що конкретно ж можна сказати про вартість дизельного палива в 2017 році? Вивчаючи прогнози провідних фахівців, можна вже зараз зробити однозначний висновок. Завдяки введеним 1 квітня 2016 року акцизів на паливо, вже на початку 2017 року спостерігатиметься підвищення вартості на нього. Якщо говорити конкретно про дизельному паливі, то його ціна підніметься на 1 гривню.На перший погляд, дане підвищення здається вельми незначним, але вже до 2018 року це підвищення принесе в державну скарбницю додаткові кошти. Також варто відзначити, що кожна нафтова компанія має право встановлювати свої ціни. Тому ціни на дизельне паливо можуть трохи відрізнятися.

Найдорожчим дизельним паливом в новому році є зимовий вид палива. Це пов'язано в тим, що даний вид палива зарекомендував себе тільки з кращого боку, демонструючи своє якість при найнижчих температурах.

Вартість палива і її розрахунок.

Для того щоб встановити вартість дизельного палива за основу беруться деякі особливості.

По-перше, це витрати, спрямовані на придбання сирої нафти у нафтовидобувних компаній. Відразу варто відзначити, що первісна вартість сировини є вельми низькою. Наприклад, вартість одного бареля дизельного палива на світовому ринку в даний час складає 48 доларів.По-друге, це витрати, які йдуть на доставку палива. В даному випадку сума витрат залежить від місця розташування регіону, в який доставляється сировина.

По-третє, це витрати на переробку сировини. Дані витрати залежать від того, яке обладнання і технології використовуються при переробці сировини.

По-четверте, це витрати безпосередньо на транспортування до оптовиків і на заправки, які роблять замовлення на дизельне паливо.

Саме ці фактори і впливають на формування остаточної вартості палива.
  • 28.12.2016
  • 197 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar