Чисельність населення Криму на 2017 рік становить

Чисельність населення Криму на 2017 рік становить

Півострів Крим відноситься до Російської держави. Він являє собою півострів, який розташовується на заході країни. У Криму територіальний кордон включено саме місто Крим, а також місто Севастополь. Кримський півострів є унікальним, він збирає сотні тисяч відпочиваючих і туристів. Щорічно приїжджі занурюються в чудову природу півострова і захватом насолоджуються красотами Азовського, а також і Чорного моря. Кримський півострів можна назвати величезним, але населення Криму на 2017 рік становить близько 2 000 000 чоловік. Важливо уточнити, що спільно з містом Севастополь населення двох територіальних одиниць становить приблизно 2 300 000 чоловік.

Населення Криму

Унікальний і красивий Кримський півострів збирає сотні тисяч приїжджих щороку. Звичайно, велика частина туристів тут спостерігається в літній сезон, але в наші дні вже деякі росіяни вважають за краще мати Крим своє постійне місце проживання. Чисельність населення Криму на 2017 рік становить близько 2 000 000 чоловік. Важливо уточнити, що подібне співвідношення вказано без включення загальної чисельності Севастополя.

Якщо брати історичні дані, то загальна чисельність місцевих жителів у порівнянні з 1959 роком збільшилася приблизно в 2 рази. Населення Криму поступово збільшується, а пояснення тому - величезна кількість приїжджих і відмінна народжуваність на території цього півострова.

Що стосується різних націй, які проживають в Крим, то їх налічується достатня кількість. Серед місцевих жителів можна побачити і росіян, і українців, і циган, і турків, і євреїв. Це місто кличе і привертає, саме цим і пояснюється його розвиток і чисельний приріст населення. Звичайно, більшу частину населення цієї територіальної одиниці за чисельністю посідали українці, їх загальна кількість у порівнянні з іншими націями вказує співвідношення в 67%. Важливо уточнити, що подібна цифра значилася не в усі часи, наприклад, в 2001 році українців становило близько 55%.

Населення Криму на 2017 рік становить: по національності наступні характеристики:
Цитата

- на частку українського населення відводиться близько 65% від загальної чисельності населення;
- росіяни займають близько 16% того ж співвідношення;
- на частку татар прийнято близько 12% від загальної чисельності кримського населення;
- білорусів в Крим проживає близько 1%;
- вірмени займають всього близько 0, 5% від загальної чисельності населення;
- на частку інших національностей відводиться приблизно 2, 5% від загального населення Криму.

Статистика показує, що близько 55% населення є корінними уродженцями Криму; приблизно 15% теперішнього населення раніше були громадянами різних областей україни; приблизно 16% жителів раніше значилися росіянами.

Півострів Крим є знаменитим і загально улюбленим. Історичні дані вказують, що на території півострова були знайдені останки стародавніх людей, що означає, що півострів був густо населений нашими стародавніми предками. У момент тривалості Великої Кримської війни саме жителі цього півострова продовжували вести дружні відносини з Росією, коли багато інших країн просто відвернулися від неї.

Унікальність Криму полягає не тільки в історичних даних. За сьогоднішній день цей півострів вважається неспокійною територіальною одиницею. Протягом повного року тут є не рідкістю поява кількох сильних землетрусів. А ось землетрус, що стався в 1927 році, зруйнував велику частину інфраструктури Криму, яку згодом вдало вийшло реконструювати місцевим жителям.
  • 25.08.2016
  • 298 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar