Чисельність населення Криму на 2017 рік становить
Чисельність населення Криму на 2017 рік становить

Чисельність населення Криму на 2017 рік становить

Півострів Крим відноситься до Російської держави. Він являє собою півострів, який розташовується на заході країни. У Криму територіальний кордон включено саме місто Крим, а також місто Севастополь. Кримський півострів є унікальним, він збирає сотні тисяч відпочиваючих і туристів. Щорічно приїжджі занурюються в чудову природу півострова і захватом насолоджуються красотами Азовського, а також і Чорного моря. Кримський півострів можна назвати величезним, але населення Криму на 2017 рік становить близько 2 000 000 чоловік. Важливо уточнити, що спільно з містом Севастополь населення двох територіальних одиниць становить приблизно 2 300 000 чоловік.

Населення Криму

Унікальний і красивий Кримський півострів збирає сотні тисяч приїжджих щороку. Звичайно, велика частина туристів тут спостерігається в літній сезон, але в наші дні вже деякі росіяни вважають за краще мати Крим своє постійне місце проживання. Чисельність населення Криму на 2017 рік становить близько 2 000 000 чоловік. Важливо уточнити, що подібне співвідношення вказано без включення загальної чисельності Севастополя.

Якщо брати історичні дані, то загальна чисельність місцевих жителів у порівнянні з 1959 роком збільшилася приблизно в 2 рази. Населення Криму поступово збільшується, а пояснення тому - величезна кількість приїжджих і відмінна народжуваність на території цього півострова.

Що стосується різних націй, які проживають в Крим, то їх налічується достатня кількість. Серед місцевих жителів можна побачити і росіян, і українців, і циган, і турків, і євреїв. Це місто кличе і привертає, саме цим і пояснюється його розвиток і чисельний приріст населення. Звичайно, більшу частину населення цієї територіальної одиниці за чисельністю посідали українці, їх загальна кількість у порівнянні з іншими націями вказує співвідношення в 67%. Важливо уточнити, що подібна цифра значилася не в усі часи, наприклад, в 2001 році українців становило близько 55%.

Населення Криму на 2017 рік становить: по національності наступні характеристики:
Цитата

- на частку українського населення відводиться близько 65% від загальної чисельності населення;
- росіяни займають близько 16% того ж співвідношення;
- на частку татар прийнято близько 12% від загальної чисельності кримського населення;
- білорусів в Крим проживає близько 1%;
- вірмени займають всього близько 0, 5% від загальної чисельності населення;
- на частку інших національностей відводиться приблизно 2, 5% від загального населення Криму.

Статистика показує, що близько 55% населення є корінними уродженцями Криму; приблизно 15% теперішнього населення раніше були громадянами різних областей україни; приблизно 16% жителів раніше значилися росіянами.

Півострів Крим є знаменитим і загально улюбленим. Історичні дані вказують, що на території півострова були знайдені останки стародавніх людей, що означає, що півострів був густо населений нашими стародавніми предками. У момент тривалості Великої Кримської війни саме жителі цього півострова продовжували вести дружні відносини з Росією, коли багато інших країн просто відвернулися від неї.

Унікальність Криму полягає не тільки в історичних даних. За сьогоднішній день цей півострів вважається неспокійною територіальною одиницею. Протягом повного року тут є не рідкістю поява кількох сильних землетрусів. А ось землетрус, що стався в 1927 році, зруйнував велику частину інфраструктури Криму, яку згодом вдало вийшло реконструювати місцевим жителям.
  • 25.08.2016
  • 76 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar