Чи можна одружуватися в 2017 році

Чи можна одружуватися в 2017 році

Чи забобонні Ви? В історії чимало фактів про невдачі, які приносить високосний рік. Жодне починання не вдається довести до кінця. Планувати щось марно - все піде шкереберть. Щось планувати марно. Все потрібно закінчувати до того, як настане цей страшний час.

Забобони овівають високосний рік з незапам'ятних часів, коли люди не вміли читати, не було поняття «шлюб», зброї. Але з його завершенням невдачі не закінчуються. Їх відгомін ще довго чути в справах, що вживаються в наступних роках.

Народні прикмети та повір'я

Але шлюб не рекомендується укладати не тільки в 2017 рік. Нещастя поширюються ще на 2 роки, наступні за ним. Союз, скріплений печаткою в паспорті в це темне з енергетичної точки зору часу, приречений бути нещасливим. Але мова не тільки про розлучення. Це далеко не єдине сумний наслідок шлюбу. Набагато трагічніше загибель одного з подружжя.

Сучасні астрологи не бажають спиратися на забобони. Вони спростовують і саме поняття високосного року. Але тепер існує чимала кількість людей, які захоплюються старожитностями. Для них вірування - екзотика, без якої існування немислиме. Багато хто щиро вірять, що в усьому винен високосний рік. Щоб зробити це, достатньо не планувати головну подію свого особистого життя, поки не пройде цей час. Ті, кого гризуть сумніви -можна одружуватися в 2017 році вдови - не бачать сенсу поспішати. Здавалося б, треба спиратися на факти, але забобони - занадто особиста справа.

Чи є сенс шукати спростування

Невіруючі в темні сили часом втрачають свою впевненість в завтрашньому дні. Причина цього - історичні факти. Вони стосуються Революції 1905 року, через яку вдовами стали багато жінок. Також на високосний рік припадає початок 1-ої Світової Війни, яка зруйнувала нормальний хід історії, розвал Російської імперії. Жах наводять розповіді про Сталіна і його репресії 1937 року. До сих пір прийнято сумувати про минулих в Велику Вітчизняну війну 1941-го.

Українська дійсність - не єдина серед постраждалих на початку 20-го століття.

У світі відбулося чимало трагедій:
Вибух в Хіросімі.
Кровопролитна війна США з В'єтнамом.

Статистика - підтвердження і спростування

Чи можна одружуватися в 2017 році, з точки зору статистів? Вони не поділяють навіть думки істориків. Тут прийнято спиратися на факти. Так, наші сучасники просто не бачать причин вважати 2017 рік причиною нещасть. Так, смертність в ці роки, як і її причини, вражає. Але дані мало чим відрізняються від тієї ж статистики в звичайні дні.

Забобон стверджує: Рік вдови робить нещасним не тільки певний шлюбний союз. Крім загибелі другої половини, жінку чекає невдача в особистому житті. Вона приречена на нещастя. Але статистика не знайшла цьому підтвердження. Вона підносить факти, які змушують повірити: неправда, що весілля в 2017 році вдови приречена, це помилковий постулат. Але також є докази того, що нав'язливі думки мають звичай збуватися.

Справжні почуття теж не пояснюються логічно. Може бути, краще надати силу не негативу, а тому, що виходить з нас самих? Прикмети часто збуваються. Але тема нашого обговорення не прикмета, яка може статися, а може - ні. Високосний рік настане обов'язково. Але виправдовувати свої невдачі його настанням не має сенсу, по крайній мірі, для більшості людей. Щоб Вам щастило, потрібно бути уважними, вміти зосереджуватися, а не чекати в жаху завтрашнього дня.
  • 31.08.2016
  • 458 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar