Чи будуть працювати айфони в Росії в 2018 році?

Чи будуть працювати айфони в Росії в 2018 році?

Незважаючи на страшні для любителів Apple розмови, компанія офіційно не робила заяв про те, що планує відмовитися від продажу своїх пристроїв на російському ринку. Більш того, Apple запевняє, що зацікавлений в якісному обслуговуванні російських клієнтів і вважає, що звичайні користувачі не повинні страждати від політичних рішень. Тому iphone в Росії можна буде купити в будь-який час і в новому році.

Які обмеження введені

Однак вже зараз людям, що живуть в Криму, закритий доступ до внутрішнього магазину App store. Зроблено це не з ініціативи Apple, а через документ, підписаного президентом США Бараком Обамою. Згідно з ним, американські компанії не мають право надавати послуги жителям Криму. Також з внутрішнього магазину Apple прибрали додатки, авторами яких були кримські розробники.

Прогнози на майбутнє

Як видно, після 1 січня ніяких глобальних заборон на продаж продукції Apple в Росії не з'явилося, однак подальша доля ринку буде залежати від політичних рішень країн світу. В даний час після погіршення ситуації на Україні президент Країни Петро Порошенко просить Європу і Америку посилити тиск на Росію. Якщо відповідні заходи дійсно будуть прийняті, майбутнє ринку залишиться непередбачуваним. Точно сказати, чи можна буде купити техніку американських компаній в майбутньому не може сказати зараз ніхто.

Чому можуть заборонити Apple в Росії

Намагаючись відповісти на таке питання, експерти склали невеликий список причин, за якими влада Росії можк заборонити продаж техніки Apple:

- Дані з пристроїв зберігаються в iCloud, а не на російських серверах
- Посилиться антиамериканська пропаганда
- Російські розробники зможуть представити кращий варіант техніки, ніж Apple


Як видно, останні два доводи залишаються надто переконливими, тому можна припустити, що Apple від російського покупця нікуди не піде.
  • 01.03.2017
  • 267 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar