Чемпіонат Європи з боротьби пройде в Сочі в 2017 році

Чемпіонат Європи з боротьби пройде в Сочі в 2017 році

Змагання борців прийме знаменитий олімпійський об'єкт - Палац зимового спорту «Айсберг». Такий радісною новиною поділився керівник робочої групи UWW «Боротьба-2020» Георгій Брюсов. Чемпіонат пройде в звичайному форматі і об'єднає всі існуючі стилі. Таке рішення було прийнято на нараді виконкому UWW - найбільшої міжнародної федерації з розвитку боротьби (дослівний переклад назви - «Об'єднаний світ боротьби»). Засідання пройшло 12-13 грудня 2015 року в Сочі.

Найважливішою темою з'їзду стала градація турнірів по термінів проведення і рівню учасників. З цього приводу було висловлено кілька пропозицій, що вимагають доопрацювання. Остаточне рішення виконкому буде відомо навесні, після чергового засідання. А поки можна з упевненістю сказати, що змагання пройдуть у жовтні 2017 року.

Пропозиції Федерації спортивної боротьби Росії

Федерація спортивної боротьби Росії (ФБРС) має намір доповнити програму першостями по грепплінг і національних видів єдиноборств. Інформація з'явилася на офіційному сайті ФБРС. Як і UWW, федерація зацікавлена в проведенні такого важливого заходу на олімпійській арені. Безперечно, це дасть поштовх до розвитку боротьби в країні. Брюсов також зазначає, що проект вже заручився підтримкою Міністерства спорту Росії.

Крім того, ФБРС запропонувала провести наступний Кубок світу або юніорський чемпіонат світу з жіночої боротьби в Чебоксарах. Засідання UWW в Сочі проходило в один час з Кубком Росії. Розмах турніру незвичайний для країни: подивитися змагання прийшли більш 6000 чоловік. Їхній інтерес довів: жіноча боротьба в Росії має величезний потенціал до розвитку.

Місце проведення Чемпіонату

Льодовий палац - одне з найпримітніших будівель олімпійського комплексу в Сочі. Цей величезний стадіон був зведений у 2012 році. Перед тим як прийняти Олімпійські ігри, він був місцем проведення трьох чемпіонатів Росії з фігурного катання та першостей з шорт-треку. У 2014 році тут показували свою майстерність спортсмени зі всього світу.«Айсберг» безпосередньо пов'язаний з успіхами російської збірної. Команди з фігурного катання та шорт-треку завоювали по три золоті медалі саме в льодовому палаці. До речі, сама арена виглядає вражаюче як зовні, так і всередині. Площа будівлі складає більше 67 тис. Кв.м, місткість - 12 тис. Чоловік.

За деякими даними, споруду мали відремонтувати після проведення Олімпіади. Однак ця інформація не підтвердилася. Так що вболівальники раніше зможуть насолоджуватися перемогами улюблених спортсменів на майданчиках «Айсберг».
  • 24.12.2015
  • 218 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar