Бюджет Росії на 2017 рік: прогноз

Бюджет Росії на 2017 рік: прогноз

Фінансові фахівці не на жарт стурбовані ситуацією, яка розвивається навколо російської економіки. Але при цьому Уряд росії щодня займається розробкою нових шляхів виведення країни з кризи. Тільки ось стабільної економіки країни чекати можна буде лише тоді, коли і світова економіка поверне собі колишні позиції.

Федеральний бюджет Росії 2017

У 2017 році в країні продовжить зберігатися негативне фінансове становище. Ризики в бюджетній і фінансовій сфері ще мають місце бути, так як ми безпосередньо сильно залежимо від сировинного сектора. Напружений стан геополітики і зростання фінансових показників з низьким потенціалом не надто позитивно позначаються на економіці країни. Правда, на думку аналітиків, економіка країни буде трохи слабкіше страждати від зовнішніх ризиків. При цьому очікується збільшення бюджетних ризиків на тлі зниження цін на нафту. А при запланованому проведенні індексацій зарплат держслужбовців і пенсій дефіцит бюджету буде лише зростати.

Резервний фонд здатний покрити дефіцит бюджету, але тільки лише частково. Відсутні кошти заплановано брати від приватизаційних доходів і емісії єврооблігацій. Не виключено і виснаження Резервного фонду в 2017 році. Поліпшити ситуацію в країні і впоратися з кризою допоможуть лише рятувальні структурні реформи.
  • 18.05.2016
  • 106 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar