Безглузді, але цікаві сайти 2017

Безглузді, але цікаві сайти 2017

У мережі стільки цікавих ресурсів, про які ми навіть не підозрювали. Всі сайти з цього списку цікаві тільки при першому відвідуванні, але настільки захоплюючі, що змушують з ними гратися.

Більшість з них абсолютно безглузді, але здається в цьому їх принадність. Вони не змусять вас думати, читати або нудьгувати. Просто переходите, і насолоджуйтеся людськими задумами.

Кричущі особи


loudportraits

Сенс в тому, що наводячи на зображення якогї-небудь людини, включається запис його крику і з'являється відповідна фотографія.

Введи адресу свого сайту і він розкрутиться сам


therevolvinginternet

При заході на цей ресурс нам відкривається «google.ru», який крутиться за годинниковою стрілкою під легку музику. Вводь пошуковий запит або сайт, все працює, правда крутиться.

Цей сайт видає кредити на випадок кінця світу


rosarmageddonbank

Смішна пародія на сайти з видачею кредитів. Крім дотепних написів, ви можете залишити свою причину, по якій ви хочете взяти свій останній кредит на випадок армагедона, або почитати смішні коментарі інших відвідувачів.

Можна погортати кольоровий папір


colorflip

На цьому сайті можна перегортати будь-який папір. При чому робити це можна з будь-якого кута і під характерний цього руху звук.

Розподіл з мінливими квітами


intotime

А тут можна ділити кожну область монітора ще на половину і насолоджуватися грою градієнта різних кольорів.

Побудь богом над хаосом


spielzeugz

Чудовий алгоритм руху кольорових частинок за вашим курсором. Заспокоює і піднімає настрій. Після деякого часу гри з кольоровими точками, починаєш розуміти, що вони рухаються по 3D траєкторії.

Прийміть участь в драмі про банку з бобами


simonpanrucker

Чудова озвучка, креативний сюжет. Ви обов'язково повинні взяти участь в цій трагедії.

Найбільш незвичайний спосіб помалювати


bomomo

Трохи почекайте поки завантажиться, і у вас з'явиться можливість помалювати двадцятьма самими незвичайними способами. Свій малюнок можна зберегти.

А ви знаєте Акінатор?


akinator

Хлопець з цього сайту думає що все знає. Він буде з вами грати. Правила прості. Ви загадуєте будь яку людину, а Акінатор спробує її вгадати, задаючи навідні запитання.

Всі цікаві сайти з цієї колекції залишаються робочими на 2017 рік.
  • 15.12.2016
  • 170 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar