Автомобільні поради на 2017 рік

Автомобільні поради на 2017 рік

Кожен автомобіліст пізнає автомобільний світ сам. Але іноді дуже корисно почитати, що радять інші, грунтуючись, знову ж на власному досвіді. Швидше за все ви це знали і раніше, а можливо, який-небудь з рад посприяє порятунку вашого життя.

Перед нами стоїть вічне питання, яку з несправностей усунути самому, а яку довірити фахівцеві?

Кенгурин - захисна решітка майбутнього 2017

Кенгурин - захисна решітка кузова. Її можна було раніше побачити лише на іномарках - джипах, в наш же час будь-який власник автомобіля, навіть вітчизняного, також може використовувати такий вид тюнінга, як кенгурін. Давайте поговоримо про цю захисної решітці з точки зору практичної сторони питання.Чи впливає наявність кенгурина на безпеку автомобіля, якщо трапиться аварія? Звичайно ж, в залежності від сили удару, можна говорити про ту чи іншу поведінку кенгурина. Якщо швидкість у автомобіля при аварії досить велика - захисна решітка практично нічим не допомагає. Так як при потужному ударі, кенгурін просто вивертає разом з лонжеронами, до яких захисна решітка прикріплюється.

Але якщо розглядати іншу ситуацію, що швидкість невелика при зіткненні, або попаданні під автомобіль тваринного (великий собаки, наприклад), решітка з гнутих труб, звичайно, ж захистить автомобіль від неприємностей (побитих фар, бампера, решітки радіатора і т. Д.) .

Слід так само відзначити те, що іноді при аварійних ситуаціях кенгурін дуже корисний. Йдеться про аваріях, коли велика сила удару виходить на передок автомобіля, саме там, де кріпиться кенгурін, який разом з лонжеронами пом'якшує силу удару і вони частина енергії беруть на себе.

Збільшення потужності двигуна в 2017 році

Як нам давно відомо - паливо в камері згоряння спалюється в повному обсязі, в хорошому випадку на 70%, решта 30% в вихлопну трубу. Саме з цього і витрата палива великий, так як на педаль натискаємо сильніше, і потужність двигуна не особливо відчувається.

Так ось, щоб це все уникнути, найкраще, звичайно ж, використовувати якісний бензин, але такого мало де знайдеш, якщо не знайшли, тоді є різні присадки - вони роблять так, щоб паливо в камері згоряння спалювалося повністю, не змінюючи октанове число, що досить важливо.

Як нам відомо, що при збільшенні октанового числа, може відбуватися швидкий знос деталей, що нам не потрібно. Так ось ці присадки можна знайти у офіційних дистриб'юторів різної продукції для автомобілів, головне - вибирати продукт такий, щоб не залишався залишок в баку вашого автомобіля, багато що залежить не тільки від неякісного бензину, може бути і регулювання подачі палива збита.

Якщо це карбюратор, то можна налаштувати самому, дивлячись на книгу по експлуатації автомобіля, а якщо інжектор - найкраще відігнати машину на станцію, там професіонали її перевірять і налаштують. Збільшення потужності двигуна своїми руками - це не така вже й важка задача.

Гальма - найважливіша частина вашого авто

Гальмівна система вашого автомобіля на сьогоднішній день є найбільш важливою системою безпеки, яка у нього є. Будучи в стані уповільнити або зупинити рух на секунди, вона допоможе уникнути інциденту або аварії. Несправні гальма не будуть робити роботу, яку вони покликані робити і не будуть настільки ж ефективними, коли це необхідно, особливо в ситуації паніки.Гальма повинні регулярно перевірятися як самостійно, так і в ремонтній майстерні

1. Проведіть тест за допомогою візуального огляду
2. Перевірте рівномірний знос дисків і колодок
3. Перевірте обладнання, щоб переконатися, що воно працює правильно
4. Переконайтеся, що гальмівні циліндри, гальмівні лінії і головний гальмівний циліндр не протікають
5. Перевірте правильність прокладки і розміщення гальма і датчиків антиблокувальної гальмівної системи.
6. Якщо ви це ніколи не робили, то краще довіртеся фахівцеві.

Всі ці компоненти повинні бути в хорошому стані і добре працювати в транспортному засобі, щоб мати 100% ефективність гальмівної системи під час руху. Важливо регулярно перевіряти стан автомобіля, замінювати масло або як мінімум кожні 6 місяців (або кожні 6000 миль). Вирішуйте самі, чи варто халатно відноситься до стану вашого автомобіля, якщо є якісь проблеми. Або ризикувати життями далі?
  • 15.07.2016
  • 169 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar