2017 Рік якої тварини ?

2017 Рік якої тварини ?

Про поведінку і кольорах Рік вогняного Півня, птахи завжди екстравагантної, неординарною і трохи егоїстичною. Ця пташка, любить себе почувати головною, впливовою, яка звикла слухати нескінченну хвальбу, красуватися собою і користуватися абсолютним визнанням більшості. Не дарма Півень - це глава справжнісінького курника і з його важливості можна брати приклад. Але те, що він любить бути одним єдиним відразу для декількох курочок, може явно не сподобатися представницям слабкої статі.

Якщо задатися питанням рік якого звіра нас очікує для того, щоб сформувати майбутню стратегію для своєї поведінки, то можна вже заздалегідь Півня ототожнити з відстоюванням своєї правоти, особливо, якщо питання стосується якихось життєвих проблем. Цей рік варто приділити собі, витратити час, гроші і увагу тільки на себе і ні за ким не гнатися. Нам так рідко випадає можливість зайнятися виключно собою, що не варто противитися головним принципам 2017 року. Придивіться до цієї яскравої і красивою пташці - завжди з лоском, впевнено піднятою головою, на ногах шпори, на голові важливо розмахувати гребінець, кожне пір'ячко завжди в ідеальному порядку, красиво і гармонійно укладені. Якого ж кольору потрібно дотримуватися? Тут кордонів і меж немає, адже скільки ви можете нарахувати забарвлень на хвості у півня: червоний, чорний, зелений, оранжевий, жовтий. Майже будь-який тон може стати новорічним, головне, щоб у ньому був помітний лиск і розкіш. Півень любить вишуканий стиль, тільки не вибирайте ворожі принти, начебто тигрових і леопардових.

Рекомендації по успішності

Частіше слухайте свій внутрішній голос, цього року інтуїція вас не буде обманювати. До людей ставитеся обережно: зі своїми вимогами, але без зайвих амбіцій, втихомирювати надто егоїстичні емоції, щоб не нашкодити рідним і оточуючим. Повністю відгородите себе від лестощів, вислуховуйте і шукайте тільки справедливе ставлення до себе.Про Східні легенди

Про те, як створювався дванадцяти річний цикл в Китаї ходить досить багато легенд. Одна з них оповідає, що Будда вирішив відсвяткувати свій день народження (деякі джерела згадують про його відхід з життя). Щоб дістатися до Бога потрібно було подолати широку холодну річку, тому найсміливіших виявилося тільки 12, Півень в цій черзі був десятим. Він міг добратися і дев'ятим, і восьмим, але піти з дому без настійних рекомендацій було неможливо. Кожен з домочадців повинен був точно слідувати його інструкціям з приводу того, як жити в його відсутність. Але і все одно, зайнявши своє місце за столом, він отримав свій власний рік за східним календарем і право наділяти всіх народжених у цей період особистими рисами характеру.

Про символіку Півня

Півень має майже необмежені можливості, які дозволила йому отримати східна міфологія. Він один з найдавніших істот, єдиний птах в гороскопі, яка поєднує в собі 5 найбільш значущих позитивних якостей:

Військова сміливість.
Вірність.
Хоробрість.
Великодушність.
Благородство.

Якраз такий півень - господар 2017 постає в багатьох культурах. На цьому фоні виділяються тільки зовсім чорні одноплемінники, їх завжди звинувачують у зв'язку з темними силами, хоча вони так точно, як і кольорові кукурікають на світанку. Якщо не брати до уваги таке невелике непорозуміння, то саме півень був культовим персонажем для кожного народу і користувався цією популярністю протягом декількох тисячоліть.

Але й тепер десятий за рахунком зодіак не втратила свій рейтинг, про це свідчать обсяги продажів всіляких статуеток, сувенірів і талісманів у вигляді півня, які збільшуються з кожним роком. Разом зі зростанням оптових і роздрібних продажів розширюється і лінійка ідей з приводу створення нового образу для сонячної птиці. Його тепер можна зустріти в м'якій іграшці, побутовій техніці та інших предметах, які із задоволенням будуть нагадувати вам про наступний рік.

Звичаї і традиції

Чому всіх так цікавить: 2017 якої тварини по гороскопу? Та тому, що у кожного знака зодіаку склалися індивідуальні особливості для святкування. Але рік Півня не сплутаєш з роком Миші або Кота. Справа в тому, що за тисячоліття цей символ встиг обрости такий дюжиною звичаїв, жоден інший знак не зрівняється з ним у цьому плані. Іноді традиції виглядають забавно, іноді практично, але кожна з них несе в собі сакральний зміст. Приміром, слов'яни при в'їзді в нову оселю зазвичай запускають в приміщення живого півня. У міських умовах це зробити складно, тому доводиться задовольнятися гіпсової або керамічної статуеткою у вигляді сонячної птиці. Такий талісман можуть придбати і самі господарі квартири, встановивши його десь на почесному місці, і він обов'язково стане оберегом для цього будинку. Найцікавіші факти, пов'язані з півнями, це їхні бої. Заборонені в багатьох країнах, вони вважаються одним з найбільш азартних захоплень ще з давнини. Східна культура зберігає в собі безліч фігурок, що зображують схопив півнів. А, наприклад, Англія в середні століття демонструвала верх жорстокості, коли птицю закидали палицями до смерті, хоча і людям в той час було несолодко. Звична для нас домашня птиця здається такою лише на перший погляд. Це справжнє міфічна істота, якому поклоняються протягом багатьох тисячоліть і поєднує в собі найблагородніші якості.
  • 11.12.2015
  • 507 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar